poniedziałek, 31 grudnia 2018

Nowy Rok! :)


Inge Löök - 61-letnia graficzka z Finlandii, miała wspaniały pomysł - stworzyła postaci dwóch starszych pań, cudownie spędzających czas razem - roześmianych, radosnych i bardzo kreatywnych.
Podobno ich motto brzmi: "Czas to nie pieniądz, ale nie marnuj go!"

Dzisiaj obie panie ulokowały się na ratuszowej wieży pod zegarem, żeby na pewno nie przegapić nadejścia północy i tam czekają, już teraz świętując zbliżanie się nowego roku. 

Niech będzie udany!


4 komentarze:

 1. Wspaniałe są te Panie; ile razy na nie spojrzę, humor zawsze mi się poprawia. Ich zachowanie jest dobrym przykładem na życie :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święte słowa!! Ja nawet zaczęłam używać grafik z "Babciami" jako zakładek do książek, ta dzisiejsza już od soboty pokazuje mi, gdzie "jestem"... i tak będzie do jutra.:)

   Usuń
 2. Też ogromnie je lubię. Znaczy te miłe panie w wieku mocno dojrzałym. Życzę dobrego nowego roku, w którym nie zmarnuje się ani jedna godzinka. Sobie też tego życzę. Im dalej tym staje się on cenniejszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, czas to wprawdzie pojęcie względne, ale zdecydowanie przyspiesza wtedy, kiedy powinien zwolnić, i odwrotnie też. :)
   Te panie mogłyby nas jeszcze niejednego nauczyć, głównie tego, jak nie narzekać na starość i na to, że gdzieniegdzie strzyka, tylko cieszyć się chwilą.
   Wszystkiego dobrego w nowym roku! :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...